sobota, 6 marca 2021

ODROBINA WIOSNY

 Ostatnie dni przyniosły nam trochę więcej słońca i choć poranki były zimne , to  popołudnia całkiem ciepłe. Pewnie dlatego zachciało mi się odrobinę wiosennej aury wprowadzić do naszego domu.Ostatnie dni przyniosły również trzęsienie ziemi. 6,2 w skali Richtera. Było trochę strachu ,ale na  szczęście na strachu się skończyło.Teraz mamy do czynienia ze wstrząsami wtórnymi, które sprawiają ,że cały nasz dom kołysze sie jakby był na morzu.Specyficzne uczucie.Jak tak dalej pójdzie będę musiała chyba łykać aviomarin ;-).

Przyjemnej niedzieli.

13 komentarzy:

 1. Przepiękny dom Twój i przepięknie przystroiłaś go na przedwiośniu :) Podziwiam z wielką przyjemnością...
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.Taka odrobina wiosny w domu na poprawę samopoczucia...działa.

   Usuń
 2. Delikatne wiosenne akcenty... ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Delikatne i dość proste...ale o to mi chodziło,żeby nie przesadzić.

   Usuń
 3. Piękne subtelne dekoracje. Cebulki i gałązki zawsze wnoszą tę wiosenną świeżość do domu. Trzęsącej się ziemi nie zazdroszczę, to musi być lekko przerażające uczucie... Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku faktycznie było, teraz te trzęsienia wtórne na szczęście nie są tak silne, więc sprawiają jedynie ,że momentami ma się delikatne zawroty głowy.

   Usuń
 4. Taka odrobina wiosny i cząstka natury wprowadza do domu radosny nastrój. W świeżych kwiatach tkwi wprawdzie ulotne piękno, ale tak chętnie ozdabiamy nimi nasze wnętrza :-))
  Życzę jak najwięcej słońca i żadnych wstrząsów!
  Najcieplej pozdrawiam ;-))
  Anita

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest ,że nawet niewielka ilość kwiatów w domu , zmienia jego wygląd . Ja kupione cebulki po przekwitnięciu sadzę w ogrodzie, więc choć ich piękno jest faktycznie ulotne , to sie nie marnują.Zakwitna za rok ;-).

   Usuń
 5. Pierwsze kwiaty wiosenne wnoszą do domu życie i radość. U mnie pierwsze tulipany pojawiają się w wazonach, jak tylko jest to możliwe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie!!! ale to trzęsienie ziemi??? Przerażające!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi też już bardzo tęskno do wiosny... Pięknie u Ciebie, wiosenne kwiaty ślicznie ożywiają Twoją bielutką przestrzeń.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń