czwartek, 30 kwietnia 2015

NATALKOWY CZAS SPĘDZONY Z BABCIĄ.

Właściwie chyba od niemal miesiąca nie padało. Słoneczko pięknie świeciło. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt,że mam ogród i ta cała zieleń potrzebuje wody.Dziś pod wieczór , w końcu ,trochę popadało, więc zaraz wykorzystałam swoją nieobecnośc na podwórku i usiadłam do komputera.Na dzisiejszych fotkach króluje Natalka i towarzyszy jej moja mama , która, jak już wspominałam we wcześniejszm poście, przyjechała do nas na  kilka dni.Na zdjęciach poniżej,szukają wielkanocnych niespodzianek.


 Przedostatmi dzień pobytu mojej mamy u nas , spedziliśmy nad morzem w Platamonas.W ciągu lata przyjeżdzamy  do pobliskiego Nei Pori, gdzie plaża jest zdecydowanie  większa i piaszczysta a nie jak tu kamienista.Z obu miejscowości rozciąga się piękny widok na morze, stary zamek i góry, tutaj jeszcze nieco zaśnieżone. Powyżej mój M.G.(Mąż Grek)


 O ile jutro będzie pięknie , pewnie też wyskoczamy na plażę....Tymczasem życzę Wam udanego długiego weekendu.

8 komentarzy:

 1. Bardzo ładne 3 pokolenia i Mąż Grek jaka fajna ma bródkę :)
  Masz śliczny ogród, taki raj na ziemi!

  OdpowiedzUsuń
 2. kochana u was to już prawdziwie cudne letnie klimaty:))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej jakie piękne zdjęcia...! Widoków "ZAZDRASZCZAM"! po stokroć:)i to wszechobecne słońce...aż się rozmarzyłam,bo u nas LEJE...i wiosna jakoś nie garnie się do przyjścia...pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak miło was zobaczyć :)
  Uściski!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach ta plaża :) marzenie mieć taką na wyciągnięcie ręki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne widoki, piękny błękit morza, aż wróciłam myślami do moich wakacji spędzonych w Grecji... A wiesz moja młodsza córka też ma na imię Natalia... Dla Twojej córeczki na pewno były to szczęśliwe chwile, bo spędzone z bardzo ważną osobą - babcią... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana widoki nie z tej ziemi:) Normalnie smaka narobiłaś, bo ja tu marznę i szukam nasłonecznionych punktów jak kot, co musi wygrzać futerko:) No nic, czekam do wakacji:) Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne widoki i z ogrodu i z wycieczki nad wielką wodą :))
  Wszystkie Panie urocze... Pan również :))

  OdpowiedzUsuń